Warsztaty relaksacyjne

 

Pozwól sobie po całym tygodniu pracy i pośpiechu na chwilę wytchnienia, dzięki której przegonisz zmęczenie i nabierzesz pozytywnej energii na weekend…

Zapraszamy na cykliczne warsztaty radzenia sobie ze stresem, na których będziecie mieli okazję poznać i regularnie ćwiczyć różnorodne techniki i metody relaksacyjne (m.in. wizualizacje, trening progresywny Jacobsona, trening autogenny Shultza), a także przybliżyć sobie wiedzę teoretyczną dotyczącą stresu oraz poznać swoje predyspozycje w zakresie przeżywania i radzenia sobie z nim.
Im częściej będziesz stosować poszczególne techniki relaksacyjne, tym łatwiej i szybciej będziesz umiał samodzielnie radzić sobie ze stresem. Im większą wiedzę będziesz posiadać na temat stresu, tym większy będziesz miał wgląd i kontrolę nad swoim funkcjonowaniem.

Jest to grupa otwarta, a więc w każdej chwili możesz dołączyć. Spotykamy się w wybrany piątek w miesiącu. Zapewniamy napoje, koce oraz materiały naukowe. Ze względu na dbałość o komfort uczestników liczba miejsc jest ograniczona, konieczna jest więc wcześniejsza rezerwacja dokonana poprzez przesłanie droga mailową potwierdzenia wpłaty za warsztat.

 

Prosimy o dokonanie wpłaty za warsztat na numer konta:

49 1020 2892 0000 5002 0104 8628 (PKO BP, w tytule: warsztaty relaksacyjne)

i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres znaczeniacienia@wp.pl.

Decyduje kolejność zgłoszeń, zatem warto podjąć decyzję już teraz!

 

Uwaga! Opłata jest bezzwrotna, jednak w przypadku niespodziewanej konieczności rezygnacji z opłaconego warsztatu zapewniamy możliwość:
przesunięcia wpłaconej kwoty na rzecz następnych w kolejności zajęć (nie późniejszych)
lub
wykorzystania rezerwacji przez inną osobę, którą zgłosi nieobecny uczestnik

Po tym terminie wpłacona kwota przepada.

 

Prowadzący: psycholog Elżbieta Brodnicka
Czas trwania: 2 godz.
Koszt pojedynczego warsztatu: 50 zł
Miejsce: Stowarzyszenie Stricte, Al. Wojska Polskiego 54/3, Szczecin
Zapisy i informacje: 501746870 lub znaczeniacienia@wp.pl

dokładne informacje znajdziecie na stronie:
https://znaczeniacienia.wordpress.com/warsztaty-relaksacyjne/